Grindinis šildymas

Rengdami grindinį šildymą naudojame žymiausių gamintojų Wavin, Tece, Uponor grindų šildymo vamzdžius. Grindinio šildymo kaina skaičiuojama už kvadratą. Visomis grindinio šildymo montavimui reikalingomis medžiagomis paprastai pasirūpiname mes, tačiau esant norui, galime naudoti ir Jūsų.
Jums pageidaujant galime pasirūpinti visais grindų įrengimo etapais nuo įrengimo pradžios iki galo, t.y. jų tinkamo naudojimo, ar tik tam tikros dalies darbų atlikimu.
1. nuo jų išlyginimo,
2. šiltinimo polistirolu,
3. šildomų grindų išvedžiojimo,
4. iki betonavimo ir paruošimo Jūsų patogiam naudojimui.
Tad šį paslaugų paketą galime koreguoti prisitaikydami prie Jūsų norų bei poreikių.

Grindinį šildyma įrengiame tiek ant grunto, ant paruoštų juogrindžių, tiek ant medinių ar betoninių perdangų.

Į betoninių grindų įrengimo kainą įeina – medžiagos ir darbas.
1. Šildomų betoninių grindų įrengimo medžiagų kaina – polistirolas, betonas.
2. Darbo kaina – grindų paruošimas/lyginimas, polistirolo klojimas, betonavimas (jau po šildomų grindų išvedžiojimo)

Į šildomų grindų įrengimo kainą įeina – medžiagos ir darbas.
1. Medžiagos – grindinio šildymo vamzdeliai, kolektorius (-iai), jungtys, eurokonusai, fitingai, pamaišyno mazgai (jei reikia), siurblys (jei reikia).
2. Darbas – grindinio šildymo vamzdžių vyniojimas, kolektoriaus (-ių) montavimas, pagal individualų objekto poreikį, kitų minėtų prietaisų montavimas.

Pateikiame keletą klausimų, kuriuos turėtumėme aptarti  telefonu +37069000082. Jei parašysite atsakymus į  žemiau esančius klausimus el. paštu – info@rivus.lt, atsiųsime Jums paskaičiuotą samatą. Taip pat galime atvykti tiesiai į objektą.
1. Koks bus Jūsų namų šildomas plotas (tuomet galėsime patikslinti reikiamo grindinio šildymo vamzdžių kiekį).
2. Kokio tipo katilinę planuojate savo namuose.
3. Ar namuose bus dideli vitrininiai langai.
4. Ar bus poreikis kombinuotiems gyvatukams.

Tikimės, jog su mumis susisieksite. Patikėdami šį darbą santechnikams, sutaupysite savo laiką gilindamiesi į šildomų grindų pajungimo subtilybes, į šildomų grindų įrengimo schemas. Montuodami šildomas grindis patys ir neapgalvoję tam tikrų grindinio šildymo sistemos niuansų, vėliau galite susidurti su netinkamai šylančių grindų problema.

Per ilgi kontūrai, per storas betono sluoksnis, per dideli tarpai tarp šildymo vamzdelių, nėra cirkuliacijos (neveikia siurbliai, uždaryti ventiliai), pažeistas/užlaužtas vamzdis – tai problemos, kurios kyla po neteisingo šildymų grindų įrengimo.

Grindinis šildymas daugiau pliusų nei minusų turintis šildymo būdas

Grindinis šildymas dėl savo „nematomumo“ patalpose (neužstoja vitrininių langų, neužima vietos), o dėl kūnui malonios šilumos pojūčio pradėtas mėgti ir Lietuvoje.

Santechnikų patirtis montuojant šildomas grindis ir jas pasirinkusių žmonių praktika panaikina prikurtus bereikalingus mitus, jog šildomos grindys netinkamos įrengti miegamajame ar vaikų kambariuose, jog kyla dulkės, sausėja oras, ar ant šildomų grindų basomis stovėti nemalonu, nes jos per karštos. Dažnai į tokius ir panašius klientą neraminančius klausimus atsakome pasiremdami savo atliktų darbų bei užsienio šalių praktika, kur grindinis šildymas skaičiuoja jau ne vieną dešimtmetį.

Nepagrįsti kaltinimai kildavo dėl santechnikų neišmanymo ir neteisingo šildomų grindų sumontavimo. Dažnai į grindis būdavo „paduodama“ per aukšta temperatūra, ko pasekoje ir kildavo dulkės bei sausėdavo oras, o ir basomis kojomis ant grindų stovėti būdavo nemalonu. Mes ir kiti santechnikai, montuojantys šildomas grindis pagal naujausias technologijas, žinome daugybę būdų, kaip reguliuoti „paduodamo“ vandens temperatūrą į šildomas grindis, kad temperatūrų skirtumas būtų tik truputį juntamas. Lyginant šildomas grindis su radiatoriais, pastarieji orą šildo ne tik spinduliavimo, bet ir konvekcijos būdu, todėl būtent iš radiatorių dulkės ir sausėjantis oras kyla labiau.

Be to pliusas, jog, prie grindinio šildymo sumontavus tinkamą šildymo sistemą, katilo ekonomiškumas bus didesnis, nei namą šildant radiatoriais. Prie grindinio šildymo netinkamas tik malkinis katilas, jei jis sumontuotas be akumuliacinės talpos. Tačiau tiek kieto kuro katilas su akumuliacine talpa,  tiek dujiniai, granuliniai, geoterminiai ar netgi joniniai šildymo katilai dirbs gerokai efektyviau  ir ekonomiškiau nei su radiatoriniu šildymu. Tačiau reikėtų atsiminti, jog netinkamai sumontavus šildymo sistemą gali atsirasti papildomas  šalutinis veiksnys – katilas dirbs mažesnėmis temperatūromis, rinksis kondensatas, todėl sutrumpės katilo tarnavimo laikas.